Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

maupchern@ukr.net

Меню

Наукова та методична діяльність

1-11-2018

 

179 Переглядів

Основним завданням Інституту є підготовка студентів до ефективного виконання професійних функцій у майбутньому. Саме тому дуже важливо, щоб студенти ще під час навчання залучались до юридичної практики, зокрема через відвідання судів, прокуратури, адвокатських і нотаріальних контор.

Один з таких візитів було влаштовано викладачем кафедри «Правознавство» Захарчуком І.В. Студенти були присутні на судовому засіданні з розгляду кримінальної справи – умисне вбивство (розглядала колегія суддів - Кулініч Ю.П., Григор'єв Р.Г., Сапон А.В.)

viber image 7

Майбутні правники мали можливість ознайомитись з практичною реалізацією положень  кримінального законодавства. Студенти проаналізували як втілюються на практиці правила кримінального судочинства і, крім того, мали змогу спостерігати як реалізуються норми кримінального права.

Подібні заходи є максимально пізнавальними для студентів, адже вони покликані підвищити правову культуру студентів та, безумовно, допомагають набуттю першого професійного досвіду, практичних знань та більш чіткому розумінню специфіки роботи юриста у судових органах та під час представництва осіб в суді.

А співпраця з фахівцями в галузі юриспруденції допоможе студентам зорієнтуватись у різноманітті юридичних професій у майбутньому.

Вдячні студенти висловили побажання подальших зустрічей.

viber image 4

Колектив Чернігівського інституту МАУП висловлює вдячність керівництву Деснянського районного суду, особисто Пиці Тетяні Вікторівні за сприяння у проведенні ознайомчих візитів, адже ознайомлення із судовою системою є корисним для вдосконалення та поглиблення знань студентів.

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020
EN RU UK