Студентка Чернігівського інституту МАУП перемогла на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

Упродовж 28-29 березня 2017 року на базі Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з юридичних наук.

Untitled(1)

За результатами рецензування студентських наукових робіт, згідно до Положення про Конкурс, галузевою конкурсною комісією було відібрано 61 краща робота, автори яких були запрошені до участі у підсумковій науково-практичній конференції для захисту результатів проведених досліджень. Працювало два секційних засідання, на яких було заслухано 30 доповідей за матеріалами студентських наукових робіт, які претендували на перемогу в Конкурсі.

На підставі оцінювання виступів учасників конференції та відгуків рецензентів, членами журі було визначено 16 кращих студентських наукових робіт, автори яких здобули перемогу у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу.

Чернігівський інститут МАУП представляла студентка кафедри правознавства Христюк Ірина.

Наукова робота на тему «Антикорупційне законодавство України: проблеми та шляхи вдосконалення», виконана під керівництвом к.ю.н., доцента, завідувача кафедри правознавства Войцеховського М.М. посіла ІІІ місце та викликала неабияке зацікавлення серед учасників конференції і отримала високу оцінку від членів галузевої комісії.

Вітаємо Ірину з високим визнанням її наукових здобутків і бажаємо їй натхнення, успіхів і нових перемог!

Окрему подяку за ґрунтовну підготовку до участі у конкурсі висловлюємо науковому керівникові – кандидату юридичних наук, доцентові кафедри правознавства Войцеховському М.М.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>