Студенти Чернігівського інституту МАУП прийняли участь у всеукраїнській науково-практичній конференції «Могутній майстер української мови і благородний поет»

25 вересня 2019 року в Чернігівському літературно-меморіальному музею-заповіднику М.М. Коцюбинського відбулась всеукраїнська науково-практична конференція «Могутній майстер української мови і благородний поет» (до 200-річчя від дня народження Пантелеймона Куліша).

изображение_viber_2019-09-25_10-02-37

У роботі наукового заходу взяли участь Управління освіти і науки облдержадміністрації спільно з Департаментом культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, Обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського та викладачі й студенти Чернігівського інституту МАУП.

изображение_viber_2019-09-25_10-02-38

Науково-практичні конференції – основа успішної наукової діяльності колективу кожного закладу вищої освіти, адже завдяки їм науково-педагогічні працівники мають можливість презентувати та подати до обговорення результати власних наукових досліджень,обмінятися досвідом з колегами, набути нових знань тощо.

изображение_viber_2019-09-25_10-02-41

Науково-практична конференція проходила на високому науково-теоретичному рівні, у формі дискусій, з поміркованою полемікою та великим зацікавленням як молодих вчених, так і студентської молоді.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>